KURUMSAL

KURUMSAL

Kalite Politikası

Sirketimizin ana ilkesi müsteri memnuniyeti ve mutlulugudur. Bunu basarabilmek için gelisen müsteri  taleplerini dogru tespit etmek, uygun fiyat vermek, ürünü hatasiz ve tam zamaninda göndermek uygulamak ana kuraldir. Hedefimiz müsterilerin, çalisanlarin ve iliskide bulundugumuz üçüncü kurumlarin yasam kalitesini yükseltmek ve katkida bulunmaktir. Yasayabilmek ve rekabet gücümüzü ortaya çikarmak için verimli çalismali ve kaynaklari etkin kullanmaliyiz. Gerekli çalismalari yaparken çalistigimiz ortamin ve yasadigimiz çevrenin temiz, emniyetli ve düzenli; iliskilerimizin ise saygili ve uyumlu olmasina dikkat etmeliyiz. Basariya giden yol  egitimdir. Müsteriye en iyi hizmeti, kaliteli ürünü sunabilmenin ortak bir bilince gelmesi ancak egitimle saglanabilir.

Atak Zincir Disli San.ve Tic.Ltd.Sti sektöründe en mükemmeli yakalama hedefi ile;

Teknolojinin avantajlarini en dogru ve en iyi sekilde kullanarak sektöründe kusursuz isler gerçeklestirmeyi,

Islerin yapimi sirasinda yasa, yönetmelik, standart, tüzük ve gereklerini yerine getirerek Isçi Güvenligi ile ilgili tüm tedbirleri almayi ve islerin standartlara uygun olarak yapimini saglamayi,

Firma çalisanlarina saglanan motivasyon ile performans ve verimlilgi arttirmayi,

Müsteri memnuniyetini saglayabilmek için, kadrosunda yeterlilik ve egitim ile sürekli gelisimi saglamayi,

Dünyada ve sektöründe atmis oldugu her yeni ve dogru adim ile öncü bir kurulus olmayi,

Sirketimizi bulundugumuz sektörün en güvenilir ve saygin sirketlerinden biri haline getirmek için çalisanlarimizin üstün çaba ve özveri göstermeye devam edecegine inaniyoruz.